Natuursteen tegels of keramische tegels? De voordelen van natuursteen!

De keuze tussen keramiek en natuursteen is een van de belangrijkste keuzes die u moet maken wanneer u op zoek gaat naar een passende tegel. Om gericht op zoek te gaan adviseren wij u deze keuze zo snel mogelijk, oftewel zo vroeg mogelijk in het oriëntatieproces, te maken. De meeste mensen die op dit moment kiezen voor natuursteen kiezen heel bewust voor het ‘unieke karakter’ van natuursteen, waarbij de levendige en natuurlijke uitstraling de doorslaggevende factor is. De voordelen van keramiek zijn welbekend: Keramiek is extreem duurzaam, heeft een optimale prijs – kwaliteit verhouding en is extreem onderhoudsvriendelijkheid, neemt geen vocht op en is krasvrij, slijtvast en zuurbestending. Ook natuursteen is duurzaam en de prijs – kwaliteit verhouding is ook super, zeker de laatste jaren waarbij natuursteen extreem gedaald is in prijs. Op het gebied van onderhoudsvriendelijkheid vergt natuursteen wel iets meer aandacht, afhankelijk van voor welke soort natuursteen u uiteindelijk kiest is dit in meerdere of mindere situatie het geval. Maar waarbij keramische tegels geproduceerd worden, betreft natuursteen een op en top ‘natuurproduct’, waarbij u verzekerd bent van een unieke kleur, structuur en tekeningen die zorgen voor een levendige, natuurlijke en bruisende tegels. Wel is het zo dat de nieuwste productietechnieken komen de natuursteen look tegels van keramiek steeds dichter in de buurt van echt natuursteen en zijn deze bijna niet meer te onderscheiden zijn van het ‘echte werk’.

tegelmegashop

Natuursteen tegels bij Tegelmegashop.nl, dan bent u verzekerd van topkwaliteit natuursteen tegels, voor de beste (online) prijs. Wij bieden een uitgebalanceerd assortiment met diverse natuursteen soorten, kleuren, stijlen, afmetingen, afwerkingen en prijsniveaus. Daarnaast zijn wij u graag van dienst met een passend advies. In het geval van natuursteen tegels is een gericht advies vaak benodigd en onze ervaren medewerkers zijn u hierbij graag van dienst. Kom langs in onze showroom, bel of stuur een e-mail. Wij zorgen ervoor dat u snel een passend antwoord ontvangt.